Yılbaşı Kampanyası

Şişede Aşk Mektubu 
- Şişenin içinde kurutulmuş gül yaprakları bulunur.
- Kraft kağıtları kırmızı kurdela ile özenli bir şekilde bağlanıp şişe içine konulmuştur.
- Kraft kağıdına istediğiniz yazılar özel bir font ile bizim tarafımızdan yazılır. İsteğe göre kraft kağıtlarını boş gönderip kendi el yazınızla da doldurabilirsiniz.
- 2 adet küçük boy kırmızı ışıltılı kalp mum bulunur. 
- 1 adet büyük boy beyaz gül mum. 
- Kırmızı kalp kutu içinde teslim edilir.
- Mumlar 6 cm'dir. 
- İthal parafin ve fitil kullanılmıştır, içe doğru yanar, akma yapmaz. 
- Boya ve süslemede sağlığa zararlı madde kullanılmamıştır.


Peluş Ayıcık
Yüksekliği 80 cm'dir.
Gövdesi tamamen pelüş kumaştan imal edilmiştir.
Gül tutmaktadır, oldukça hafiftir.
Polyester dikiş ipi kullanıkmaktadır.
Gözler plastiktir.
Strafor ile dolum yapılmıştır. Düşmemesi için ayak tabanlarında karton vardır, kaplaması deridir.
- İçerisindeki elyafın yıkanırken dağılmaması için astarlı dikiş yapılmıştır.
- CE standartlarına uygundur.
EN71 Avrupa oyuncak testlerinden geçmiştir.
Kansorejen AZO boyası kesinlikle kullanılmamıştır.

 

Bu ikili ürünün fiyatı 119 TL'dir.

Kargo kaç gün içinde elime ulaşır ?

Siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 3 iş günüdür. (Yasal olarak kargo teslim süresi en çok 7 gündür.)

Hafta içi 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

Teslimat şartları nelerdir ?

Satın aldığınız ürün/ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri (Yurtiçi Kargo) tarafından size teslim edilir. Teslimat süresi, ödeme yaptığınız tarihten itibaren 3 iş günüdür. (Yasal olarak kargo teslim süresi en çok 7 gündür.) Kargo ücreti, şirketimiz tarafından karşılanır. Ürünü teslim alırken kargo görevlisi tarafından verilen belgeleri mutlaka imzalayınız. Bu belgeler tüketici haklarınızı kullanmanız için gerekli belgelerdir.

Hangi kargo şirketleri ile çalışıyorsunuz ?

PTT Kargo

Ürün ödemesini nasıl yapacağım ?

Satın almak istediğiniz ürünlerin ödemesini banka hesaplarımızdan birine havale veya EFT yaparak ya da ürün teslimi esnasında kargo görevlisine nakit olarak yapabilirsiniz. Sisedeaskmektubu.com hiçbir müşterisinin kart bilgisini sisteminde saklamamaktadır.Kargo teslimatı esnasında ödemenizi nakit olarak kargo görevlisine yapabilirsiniz. Bu ödeme esnasında kargo temsilcisinden ödeme makbuzunuzu almayı unutmayınız.

İade şartları nedir ?

Almış olduğunuz üründen memnun kalmamanız halinde YEDİ (7) gün içerisinde iade talebinizi iletebilir ve iade koşulları hakkında bilgi alabilirsiniz.İlgili kanunlara göre ürünü size teslim edildiği şekilde iade etmelisiniz. Aksi takdirde hak kayıplarına uğrayabilirsiniz. Size teslim edilen ürünlerin ambalajını, kutusunu ve faturasını iade hakkınızı kullanabilmeniz için mutlaka saklayınız. Aksi takdirde ürünlerin iadesi kabul edilemeyecektir.Alışverişten caymak hakkınızı kullanmanız durumunda satın aldığınız ürün sisedeaskmektubu.com 'a ulaştığı andan itibaren en geç yirmi (20) gün içerisinde ürün bedeli tarafınıza iade edecektir.

Gizlilik

Kişisel bilgileriniz (ad, rumuz, e-posta adresi, posta adresi, satın aldıklarınız vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlara verilmez ve sadece www.sisedeaskmektubu.com'dan azami fayda sağlamanız amacıyla kullanılabilir. Bilgileriniz ürün veritabanının korunduğu sistemle korunmaktadır. Hiçbir bilgi site tarafından görüntülenmediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri görüntülemesi, ele geçirmesi engellenmiş olur.